Zuhair Murad 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Zuhair Murad 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Ürettiği abiye ve gelinlik kreasyonları ile dünyanın en ünlü tasarımcıları arasında yer alan Zuhair Murad, yeni yılda da gelin adaylarının kusursuz ve görkemli bir düğün stiline ulaşmasını kolaylaştırıyor.

En moda gelinlik modellerini özel olarak üreten ve moda trendlerine şekil vererek yeniden dizayn eden Zuhair Murad ile 2017 yılında pek çok gelin adayı istediği tarzda modern ve özgür bir duruş imkanına kavuşacak. En güzel ve en modern gelinlikleri tasarlayan marka; her tarza hitap etmeyi de cesurca sunmayı ihmal etmiyor. Böylelikle herkesin, kendi tarzına ve beğenisine göre hareket etmesine vesilen olan Zuhair Murad, kendine has tasarımları ve modern detayları ile ön plana çıkan gelinlikleri ile göz dolduruyor.

2016-2017 Zuhair Murad markasının gelinlik modelleri ciddi şekilde rağbet görürken 2017 İlkbahar-Yaz tasarımları da geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı ve piyasada çoktan yerini almaya başladı. Evlenmeyi düşünüyorsanız siz de Zuhair Murad’ın gelinlik modelleri içerisinden seçiminizi yapabilir ve farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Genelde dantelli, işlemeli, taşlı, uzun duvaklı, sırt ve göğüs dekolteli gelinlikleri ile öne çıkan Zuhair Murad, son yıllarda moda olan Fransız dantelini de tasarımlarından eksik etmediğini görüyoruz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz