Zayıflatan ve Yağ Yaktıran Bitki Çayları

Zayıflatan ve Yağ Yaktıran Bitki Çayları

Diyet yaparken yağ yakma sürecini hızlandırmaya ne dersiniz? Bu makalemde bazı bitki çaylarına yer veriyorum. Bu bitki çaylarının amacı, metabolizmayı hızlandırarak, yağ yakmayı sağlamaktır. Zayıflamak için sağlıklı diyet yapanlara bitki çayları alternatif olarak önerilir. Bu bitki çayları gerçekten işe yaramaktadır.

Sağlık açısından faydaları bir yana, metabolizmayı hızlandırdıkları içinde yağ yakmayı sağlıyor.

Diyet ile beraber yağ yaktıran bitki çayları tüketen kişiler, bir taşla iki kuş vurmaktadır. Hemen bu bitki çaylarına göz atalım;

Yeşil Çay

Yeşil çay, siyah çaya göre işlenme farkı vardır. Metabolizmayı hızlandırdığı gibi, cilt kızarıklığına da iyi gelir. Yeşil çayın içerisinde bulunan etken maddeler ile bağışıklık sisteminizi de güçlendirebilirsiniz.

Özellikle spor camiasında sıkça tüketilen yeşil çay, limon ile beraber tüketildiğinde daha hızlı etkileşim sağlayıp, yağ yaktırıyor.

Yeşil Çayı Nasıl Tüketirim?

Yeşil çayı sabah aç karnına tüketmenizi tavsiye ediyorum. Eğer spor yapıyorsanız, spordan 1 saat önce tüketin. Yeşil çayı aktarlardan rahatlıkla bulabilirsiniz. Markette satılanları tavsiye etmiyorum. Aktardan aldığınız yeşil çayı, iki çay kaşığı kadar kaynamış suyun içine atın ve 10 dakika demlenmesini bekleyin. Daha sonra süzüp, limon sıkarak tüketebilirsiniz.

Dünya genelinde yaygın bir biçimde tüketilen yeşil çaydan sonra, son yıllarda en fazla tercih edilen bir diğer zayıflatma çayı olan forx5’e geçiyorum;

Forx5 Nedir?

Forx5 zayıflama çayı içerisinde 11 adet bitkisel karışım bulunan bir çaydır. Toz halinde, kavanozda satılır. Fiyatı rakiplerine göre oldukça uygundur. İçerisinde bulunan bitkilere göz attığım zaman, gerçekten etkili bir biçimde metabolizma hızlandıran, yağ yaktıran bitkiler vardır.

Forx5 çayının diğer ismi iron tea’dır.

Forx5 Çayı Nasıl Tüketilir?

İki şekilde tüketilmektedir. Forx5 zayıflama çayını sabah aç karnına tüketmelisiniz. Bir bardak kaynamış suyun içerisine bir tatlı kaşığı toz atıp demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Çayın tadı kuşburnu aroması gibidir. Eğer hoşunuza gitmezse, bir kase yoğurdun içerisine bir tatlı kaşığı atıp tüketebilirsiniz.

Tüketim açısından zengin olması, tercih eden kişileri memnun ediyor. Forx5 zayıflama çayını deneyen kişiler bir ayda 4-5 kilo verdiğini iddia etmektedir.

Genelde facebookta gruplarda satılıyor.

Forx5 Zayıflama Çayının Fiyatı Ne Kadar?

Kargo dahil fiyatı 110 tl. Ayrıca bir kavanoz forx5 çayı, bir aydan daha uzun süre yetmektedir. Alışveriş yapacağınız kişilere varsa rahatsızlıklarınızdan bahsedin, doktorunuza bu konuda danışmadan alışveriş yapmayın.

Forx5 zayıflama çayı ile alakalı detaylı bilgiye http://www.dogalguzellik.net/forx5-zayiflama-cayi-gercekten-zayiflatiyor-mu.html linkinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: DOGALGUZELLIK.NET


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz