Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Maske

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Maske

Yüzdeki tüylerden kurtulmak kadınların en çok zorlandığı konuların başında gelir. Çünkü yüz bölgesindeki tüylenmelere sık müdahale edilmesi gerekmektedir. Şimdi sizlerle paylaşacağımız yöntem ile yüz bölgesindeki tüyler daha iyi temizlenecek ve yeni tüylerin çıkması daha çok zaman alacaktır.

Bu yöntem sürekli uygulandığında ise yüz bölgesindeki tüylerde maksimum derecede azalma olacaktır. Daha çok acı veren cımbız, ağda, iple temizlik gibi yöntemleri bir kenara n-bırakın ve doğal maskemizle yüzünüzdeki tüylerden kolayca kurtulun.

Yüzdeki Tüyler İçin Doğal Maske Tarifi

* 1 çorba kaşığı limon suyu
* 1 su bardağı su
* 1,5 yemek kaşığı un
* 1 çorba kaşığı bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bu malzemeleri cam bir kab içinde birbirine karıştırarak homojen bir macun elde edin.

Ilık su ile temizlenmiş yüzünüze aynı yönde uygulayarak 15-20 dakika bekleyin. (Tüylerin çıkış yönüne göre uygulayın)

Karışım cildinizde kuruduktan sonra temiz bir havlu ile tüylerin çıkma yönüne doğru bastırarak maskeyi yüzünüzden çıkartın.

Sonrasında cildinizi durulayarak hafif bir nemlendirici uygulayın.

Bu uygulamayı düzenli olarak yaptığınızda (ilk olarak haftada 2 kez, 1 ay sonra haftada 1 kez, yine 1 ay sonra 15 günde 1 kez, daha sonra 3 ay ayda 1 kez) zamanla yüzünüzdeki tüylerin incelerek yok olduğuna tanık olacaksınız.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz