Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Evde hazırlanan güzellik maskeleri, kadınların favori bakım ürünleri arasında yerini çoktan aldı. Yapımı kolay ve doğal güzellik maskeleri ile kadınlar artık daha da güzel!

Yumuşacık bir cilde sahip olmak istiyorsanız, güne başlarken içtiğiniz kahvenin telvesi ile bir maske hazırlamaya ne dersiniz? Oldukça etkili, hazırlanması da kolay bu güzellik maskesi yoluyla cildiniz hem derinlemesine temizlenecek hem de yumuşacık olacaktır.

Yumuşatıcı Cilt Maskesi Tarifi

Malzemeler
1 fincan kahve telvesi
1 tatlı kaşığı portakal yağı
Bir kaç damla limon

Hazırlanışı: Ellerinizde de uygulayabileceğiniz yumuşatıcı cilt maskesinde bir fincan kahve telvesini, bir tatlı kaşığı portakal yağı ile karıştırın. Bu karışıma birkaç damla limon sıkarak hazırladığınız yumuşatıcı cilt maskesini, makyaj pamuğu yoluyla cildinize uygulayın. Maskeyi yüzük parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak cildinize yedirin ve ellerinize de uygulayın. 15 dakika sonra cildinizi ılık su ile yıkayarak durulayın. Yumuşatıcı cilt maskesi uygulamasının ardından, cildinizin hem parladığınız hem de yumuşacık olduğunu fark edeceksiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz