Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Asi bir görünümü spor bir tarzla bütünleştiren yırtık kot modelleri, pek çok kişi tarafından severek giyilir. Özellikle yaz aylarında kombinlerde sıklıkla görülen yırtık kot pantolonlar bu sezon yine çok moda.

Bahar aylarında ve sonbaharda yırtık kot pantolonları deri ceketlerle giyerek havalı görünmenin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle yırtık jean, deri bot ve deri ceket üçlüsünden oluşan kombinler ile fark yaratabilirsiniz.

Tüm yırtık kot modelleri spor ayakkabılar ile kusursuzca bütünleşir ve rahat bir kombin için imkan tanır. Salaş ve düz renkli bir tişört ile kombinlenen yırtık kotun son tamamlayıcısı bir spor ayakkabı olacaktır.

İddialı ve özgün kombinleri seven kadınlar, skinny veya boyfriend kotları ile topuklu ayakkabılarını da kombinleyebilir. Her vücut tipi için stiletto ayakkabılar yırtık kotlar için ideal bir tamamlayıcıdır. Bu kombinler ise küçük el çantaları ile değerlendirilebilir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz