Yeşil Çay ile Zayıflayın

Yeşil Çay ile Zayıflayın

Bugün her insanın arzusudur ‘’ Zayıf bir bedene sahip olmak’’. Bu arzu uğruna da olur olmaz şeyleri yer ya da içeriz. Bugün televizyon ve internet üzerinden birçok besinin zayıflattığına dair bilgiler insanlara servis edilmektedir. Ne kadarı doğrudur? Ne kadarı yanlıştır? Bilinmez. Fakat bunların için de bir tanesi var ki tıbbın bile kabul ettiği zayıflatıcı etkiye sahiptir.

Yeşil Çay, uzun yıllardır, diyet ve zayıflama dünyasında adından en çok söz ettiren içecektir. Siyah çayın işlenmemiş hali olan yeşil çayın insanlara kilo verme konusunda ki faydalarını duymayanımız kalmamıştır.

Yapılan araştırmalar şunu göstermiştir ki siyah çay da zayıflatıcı hiçbir etki bulunmazken, yeşil çay da yağ yakıcı bir özellik bulunmaktadır. Yeşil çay diyetlerde sıklıkla kullanıldığı takdirde yağlarınızın daha hızlı bir şekilde yanmasına katkı sağlayacaktır. Bugün hangi diyetisyene giderseniz gidin, size bitki çayı olarak mutlaka yeşil çay verecektir. Hatta günde 2 fincan ve daha fazlasının içilmesinin yağ yakımın da daha etkili olduğu da bilinmektedir.

yesil-cay

Yeşil çay hiçbir zararlı etkisi olamayan, hayatınızın her döneminde içebileceğiniz çok sağlıklı bir çaydır. Hatta hamilelik döneminizde dahi içebileceğiniz ve sağlığınız için hiçbir zararlı etkisi olmayan, sağlıklı şekilde yağlarınızın yakılmasına imkan sağlayan bir çaydır. Bu çay diyetlerin vazgeçilmezidir ve kesinlikle her diyette içilmesi gereken tek çaydır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz