Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Yeni Trend Ojeli Çoraplar

Her geçen gün yeni bir moda çılgınlığı hayatımıza giriş yapıyor. Bugünlerin yeni moda akımı da parmak ayrımlı ve ojeli ince çoraplar. Evet, yanlış duymadınız, Japonlar bunu da yaptı. Pratikliği seven ve acelesi olan Japon kadınları için parmaklı ojeli çorapları piyasaya sürdü.

Özellikle önü açık ayakkabı kullananlar için tasarlanmış ojeli çoraplar şimdiden satış rekorları kırıyor. Ayağa giyildiğinde parmak ayrımları ile ayağınızda çorap olduğu bile belli olmuyor.

* Bu çorap ülkemizde satışa sunulursa beğenilip beğenilmeyeceği ise muamma.

* Her tarza ve kombine uygun ojeli çoraplar mevcut. Puantiyeler, renkli ve minik kalpler, geometrik şekiller, düz renkler, çiçekler, çizgiler ve dahası!

* Ojeli çorapları parmak arası terliklerle kullanmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir. Acil kıyafet değişikliklerinde imdada yetişerek kombinlere uyum sağlayacak pratik bir çözüm.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz