Yeni Trend; Jean Culotte

Yeni Trend; Jean Culotte

2015 İlkbahar/Yaz sezonunun öne çıkan trendlerinin başında Culotte geliyor. Culotte, yeni sezonda tarzınıza tarz katacak, size cool bir hava katacaktır.

Bu yılın en beğenilen parçaları arasında bulunan culotte yani pantolon etek, 2016 sezonunda da etkisini arttırarak en gözde moda trendleri arasında yer alıyor. Her yaşta kadının beğenerek giydiği bu modeller, şıklığıyla havansıza hava katacaktır.

Jean trendleri, her sezon birbirinden farklı modellerle ve tarzlarla karşımıza çıkıyor. Jean modasının hatırı sayılır bir takipçisi olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bunu bilen moda tasarımcıları, en parlak moda akımlarını Jeanlara uygulayarak yepyeni trendler oluşturuyorlar.

Bunların en güzel örneği ise, Culotte pantolonların jean kumaşlarla hayat bulmasıdır. Hem sokak modasında hem de özel günlerde kendine önemli bir yer edinen kot etek pantolon modelleri, her zevke ve her bedene hitap edebiliyor.

Rahatlığın ve salaşlığın yanı sıra, şıklığında temsilcisi olan bu modeller, yaz sezonun bunaltıcı sıcağında rahat bir nefes almanızı da sağlayacak. Spor şıklığı vermesinin yanında, klasik kesim kombinlerle zarafet de kazanmanızı sağlayacak. Kot modası içinde, bir akım haline gelen jean pantolon eteklerin şıklığından ve zarafetinden sizde vazgeçemeyeceksiniz. Bu güzel modeller doğru kombinlendiği zaman, farkındalık yaratır.

Jean Culotte nasıl kombinlenir?

Kot pantolon etek modelleri, beyaz veya çiçek desenli gömleklerle giyileceği gibi, yaz modasının renkli tişörtleri ile de kullanılabilir. Aynı zamanda jean gömlekler oldukça iyi bir seçim olacaktır. Özellikle ilkbahar aylarında, trençkotlarla güzel bir uyum sağlar.

Ayakkabı olarak; düz babetler, dolgu topuk ayakkabılar ve kot botlarla kombinlenebilir. Çanta olarak ise, bez çantar ve büyük renkli çantalar doğru bir seçim olacaktır. Aksesuar seçimlerinde, büyük ahşap kolyeler ve büyük metal halka küpeler kullanılabilir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz