Yeni Trend: Cropped Ceketler

Yeni Trend: Cropped Ceketler

Moda dünyasında uzun zamandır kullanılan cropped yani kısa ürünler önemli bir alternatif olmaya devam ediyor. Bu tarzda üretilen bluz, gömlek ve kazaklar uzun süredir kullanılırken yeni sezonda ceketler de önemli bir yer edinecek. Sokak stilinin belirleyicisi olan moda uzmanları kısa ceketlerden oldukça fazla yararlanıyorlar.

Moda Haftalarında Boy Gösteriyor

Cropped ceket yani kısa ceket, önemi moda haftalarının sokak modasında en fazla görülen giyim parçaları arasında yer alıyor. Özellikle İlkbahar dönemi için hazırlanan ve cıvıl cıvıl renkleri bir araya getiren kısa ceketler rengarenk bir görüntü ortaya çıkaracak. Bu tarz ceketlerin değişik modelleri sergilendi ve takipçilerden tam not almayı başardı.

trend-cropped-ceketler

Cropped ceket modasında renkli unsurların yanı sıra, düz modellerin de kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle dar kesim pantolon ya da uzun eteklerle kombin edilen bu ceketlerle birlikte genellikle sade aksesuarlar tercih ediliyor. Spor giyim ya da ofis giyiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ceketleri özellikle jean pantolonlarla kombinlemeniz sonucun olumlu olmasını sağlayacaktır.

Deri Hakimiyeti

Cropped ceketlerde en fazla dikkat çeken materyal açık arayla deridir. Bu yıl kısa ve siyah deri ceketlerin yılı olacaktır. Özellikle bahar aylarında adeta kurtarıcı bir rol üstlenen deri ceketler, bu yıl da ön plana çıkacaktır. Deri modellerde fermuar ayrıntıları geniş tutuluyor ve dikkat çekici bir spor görüntü sağlıyor.

cropped-ceketler

Cropped ceket modasında kısa jean ceketler de oldukça önemli bir yer ediniyor. Bu tarz ceketlerle birlikte jean pantolonlar ya da geniş eteklerin kombinlenmesiyle ortaya mükemmel bir görüntü çıkıyor. Ayrıca önümüzdeki sezona damga vurması beklenen geniş pantolonlarla birlikte bu ceketleri kombin edebilirsiniz.

2016 İlkbahar sezonunda sıklıkla karşımıza çıkan cropped yani kısa ceketleri tercih ederek modayı yakalayabilir ve mükemmel kombinler elde edebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz