Yeni Sezon Tesetturyenisezon.com ‘da

Kapalı giyinmeyi tarz haline getirmiş hanımlara bu yazımda yeni bir sitenin tanıtımını yapacağım. “Yeni Sezon Tesettür” sloganıyla yayına giren tesetturyenisezon.com en moda, en trend, en güncel, en yeni tesettür giyim tasarımlarını bir tık kadar yakınınıza getiriyor. Hem de tüm ürün görselleriyle. Tanıtımı yapılan tüm ürünler, uzman yazarları tarafından tek tek incelenerek eleştiri ve değerlendirmeye tabi tutuluyor. Bu da alışveriş öncesi ürünlerin avantaj ve dezavantajları hakkında size ön bilgi sağlayacaktır.

Tüketici için marka artık günümüzün ürün seçimiyle ilgili en önemli kriteri haline gelmiştir. Tesettür giyimde de hanımların başlıca tercih ettiği Kayra, Setrms, Armine, Alvina, Zühre, Tuğba, Tekbir gibi markalar, çıkardıkları yeni sezon kataloglarıyla kapalı giyim trendine yön vermektedir. Stil uzmanları tarafından en güncel detaylar kullanılarak, sezonun trend renkleriyle tasarlanan koleksiyon modelleri, hanımlara hayallerindeki şıklığı vaad ediyor.

Son olarak sitede en çok dikkatimi çeken şeylerden biri de her yeni sezon koleksiyonlarının ayrı bir kategoride sunulması oldu. Örneğin Tesettür giyim 2015 sonbahar kış koleksiyonları http://www.tesetturyenisezon.com/kategori/2015-sonbahar-kis-sezonu kısmında yer almış. Hanımlara şiddetle tesetturyenisezon.com ‘u tavsiye ediyorum.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz