Yaz Bronzluğunu Korumanın Yolları

Yaz Bronzluğunu Korumanın Yolları

Bütün kış beklediğiniz o güzel tatili yaptınız . Çeşit çeşit ürünlerle ve bol güneşle harika bir bronzluğa kavuştunuz . Peki bu bronzluğu uzun süre sürdürebilecek misiniz ? Önerilerimize kulak vererek kışa bronz bir tenle girmeniz mümkün .

Öncelikle bolca su içmelisiniz . Günde en az iki litre su tüketmenin sağlıklı bir yaşam sürmek için gerektiğini hepimiz biliyoruz ve sağlıklı bronzluk içinde olmazsa olmazlardan ilki . Çünkü su kan dolaşımını harekete geçirerek cilde daha fazla kan gitmesine , dolayısıyla cildin renginin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor.

Diğer bir önemli husus , nemlendirici kremlerinizi yanınızdan ayırmayın . Teninizin rengini kışa kadar korumak istiyorsanız , cildinizin kurumasını önlemelisiniz , kuruyan cilt kepeklenir ve oluşan ölü deri hücreleri de pul pul olup dökülür. Bu yüzden vücudunuzu her gün kremlerle nemlendirmeyi ihmal etmemelisiniz .

Banyonuzu mümkün olduğunca kısa tutmalısınız . Sıcak ve uzun banyolar cildin çok fazla kurumasına ve tabi ki derinin dökülmesine neden olur.

Bronzlaşırken size yardımcı olan kozmetik ürünler bu bronzluğu korurken de en büyük yardımcınız olacaktır . En iyileri ise vücut losyonu karışımlı renkli kremler .

Son olarak bol bol sebze ve meyve tüketmelisiniz . Tatil sonrasında bronzluğunuzu korumak sağlıklı beslenerek mümkün , Kayısı , havuç ve kırmızı biber bu konuda resmen birer uzman . İçerdikleri beta – karoten cilt tonu üzerinde inanılmaz etkili .

Sonuç olarak hanımlar bronzlaşmak kadar bu bronzluğu korumakta oldukça önemli . Önerilerimize uyarak kışa harika bir ten rengi ile girebilirsiniz .


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz