Yaşınızı Gizleyecek 5 Makyaj Hilesi

Yaşınızı Gizleyecek 5 Makyaj Hilesi

Yüzümüzdeki bazı çizgileri saklamak ve daha genç görünmek aslında mümkün. Eğer siz de yüzünüzdeki çizgileri bir kenara bırakmak ve makyajla daha da gençleşmek istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

1- Göz kenarlarında ortaya çıkan kaz ayakları yaşımızı ilk ele veren çizgilerden biridir. O bölgeye genelde biraz fondöten sürerseniz kırışıklıklar daha da ortaya çıkacaktır. Bu bölgeye onun yerine aydınlatıcı etkili bir pudra veya kapatıcı uygularsanız daha az dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

2- Eğer gıdınızı biraz gizlemek istiyorsanız gölgeleme tekniğini cesurca kullanmanız gerekiyor. Çenenizin altına mat ve bronz bir pudra kullanıp dağıttığınız takdirde gıdınızı rahatlıkla gizleyebilirsiniz.

3- Dudaklarınızın kenarları da zaman içerisinde sarkar ve size olumsuz bir ifade verir. Bu negatiflikten siz de şikayetçiyseniz dudak kenarlarınıza açık renk bir kapatıcı uygulayıp nemli bir sünger yardımıyla dağıtıp daha iyi bir ifade kazanabilirsiniz.

4- Kaşlar yaşlandıkça aşağıya doğru düşer bunu saklamak için ise kaşlarınızın alt kısmına açık renk bir kapatıcı uygulayıp yavaşça dağıtarak kaşlarınızı daha düzgün ve kalkık bir halde gösterebilirsiniz.

5- Burnunuzun kenarından dudak kenarlarınıza doğru giden ve gülerken ortaya çıkan çizgileriniz eğer kalıcı bir hale gelmişse onları cilt tonunuzdan bir ton açık bir kapatıcıyla iyi bir biçimde maskeleyebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz