Yağlı Cilt için Patates Maskesi

Yağlı Cilt için Patates Maskesi

Yağlı ciltler, düzenli olarak bakımı yapıldığında oldukça pürüzsüz ve hoş bir görünüme sahip olabilir. Özellikle kış ayllarında yaşanan cilt problemlerinden bir çoğu yağlı ciltlerde görülmese de yağlı ciltler, bakımsız bırakıldığında sivilce, akne, siyah nokta gibi problemler ile cilt lekelerine açık hale gelir.

Yağlı cildinize uygulayacağınız patates maskesi ile cildinizin fazla yağdan arınarak, nefes almasını sağlayabilirsiniz. Hızlı bir etki için maskeyi, bir ay süresince haftada bir kez uyguladığınızda cildinizin pırıl pırıl ve pürüzsüz bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz.

Patates Maskesi

Bir adet patatesi haşlayın ve içine yarım bardak süt ile bir adet yumurtayı ekleyin. Bu karışımı benmari usulü ocakta ısıtarak, ılıtın. Hazırladığınız karışımı ılık haldeyken makyaj pamuğu yardımıyla, bekletmeden cildinize uygulayın. Maskeyi 20 dakika cildinizde tutarak önce soğuk suyla daha sonra sıcak ve tekrar soğuk suyla yıkayarak, cildinizde şok etkisi yapın.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz