Yağ Aldırma Teknikleri

Yağ Aldırma Teknikleri

İstenmeyen yağlarla başınız dertte mi? Aylardır rejim, diyet ve spor yaptığınız halde yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? Üzülmeyin yağ aldırma yöntemi sayesinde artık kötü görünüme son verebilirsiniz. Etkisi kanıtlanmış ve kalıcı bir çözüm olan yağ aldırma operasyonu sayesinde yağlarınızdan hızlı ve kesin bir şekilde kurtulabiliyorsunuz. Bugünkü yazımızda sizlere yağ aldırma bir diğer adıyla liposuction hakkında bilgiler vereceğiz.

Yal Aldırma Nasıl Yapılıyor?

Diyet ve egzersiz yapılmasına rağmen kilo veremiyor ya da bölgesel olarak incelme isteniyorsa baş vurulacak işlem yağ aldırma (liposakşın) işlemidir. Bu operasyon çok ince fiber optik bir kablo sayesinde yağ dokusuna lazer enerjisi aktarılır. Lazer enerjisi cildin altına inince ısı enerjisine dönüşür ve böylelikle yağ dokusu incelerek sıkılaşır. Liposakşın uygulamasına öncelikle vücut üzerinde işlemin yapılacağı bölgelerin işaretlenmesi işlemi ile başlanır. Anestezi uygulandıktan sonra 10 dakika bekletilerek yukarıda belirttiğimiz yağ alma işlemi gerçekleşir. Lazer her kategoride olduğu gibi zayıflamada da insanların yüzünü güldürmeyi başaran yegane tedavi yöntemlerindendir.

Yağ Aldırma İşleminin Kullanıldığı Bölgeler
Basen
Kalça
Bacak
Göbek
Bel
Kol
Gıdı

Kol sarkması, karın sarkması, bel bölgesi, çene ve gıdı, erkek memesi, sırt bölgesi, yüz bölgesi olarak birçok bölgede yapılabilir. Dikiş, dikiş izi, travma, kanama olmaması da tercih edilmesini kolaylaştırıyor. Bölgesel incelme isteyen kişiler, cildinin sıkılaşmasını isteyen kişiler yağ aldırma operasyonu için en uygun kişilerdir. Ayrıca daha güvenli ve sağlıklı zayıflama, iyileşme sürecinin hızlı olması, tek seansta bile sonucun mükemmel olması tercih edilme oranını arttırıyor.

Uzmanlar yağ aldırma ile beraber karın germe işleminin yaptırılmasını uygun görmektedir. Bu sayede hem sıkı hemde zayıf bir bedene sahip olabilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz