Vücut Tipinize Göre Giyinme Önerileri

Vücut Tipinize Göre Giyinme Önerileri

Kadınların giyinmeyi ve modayı takip etmeyi sevdiklerini biliyoruz. Ancak moda olan kıyafetleri de  herkesin giymesi gerekmez. Her kıyafet mutlaka herkeste farklı durur. Hem stilinize hem de vücut tipinize uygun giyinme önerilerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Kalın Kollarınız Varsa
Sıfır kollu giyeceklerden kesinlikle uzak durması gerekenler kalın kollara sahip olanlardır. Bileğe doğru genişleyen kollu bluzlar tercih edilmelidir ve böylelikle kolların kalınlığını kapatarak daha ince bir görünüm sağlanacaktır.

Kıvrımlı Bir Vücuda Sahipseniz
Kıvrımlı bir vücuda sahipseniz mutlaka en iyi şekilde sergilemelisiniz. Bele oturan kıyafetler ve kontrast renklerde alt-üst kombinleri mutlaka tercih edilmelidir. Bol ve salaş kıyafetlerden uzak durulmalıdır.

Basenlerinizden Rahatsızsanız
Vücuda tam oturan ve düz inen etekler cesurca kullanılmalıdır. Bunun yanında ise yüksek topuklu ayakkabılar ve iyi kesim tarz bir boru pantolon da dolaplarda yerini almalıdır. Kalın kemerler kullanarak belinize dikkat çekebilirsiniz.

Uzun Boylu Görünmek İstiyorsanız
Boyunuzun daha uzun görünmesini istemeniz doğal bir istek olup oldukça da zordur. Tek renk olan kıyafetler boyunuzu daha uzun gösterecektir. Alt ve üst olarak renkli giyimden kaçınılmalıdır. Belinize de ince bir kemer takabilirsiniz. Ayrıca büyük çantalar da sizi olduğunuzdan kısa gösterecektir. Büyük çantalardan kesinlikle kaçınmalısınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz