Verway Türkiye Mart Ayında

Verway Türkiye Mart Ayında

VERWAY; Avrupa’nın en başarılı networkerlarından MÜTHİŞ TÜRK İLHAN DOĞAN’ın kurduğu bir network firmasıdır. 6 kasım 2017’de, Almanya’nın Duisburg şehrinde muhteşem bir açılışla network dünyasına adım atmıştır. Yaklaşık iki aydır sadece Almanya ve Avusturya’da resmi olarak faaliyete olan VERWAY; 2018 ocak ayında Fransa, İspanya, İsviçre ve Yunanistan’da; mart 2018’de Verway Türkiye‘de, eylül ayında tüm euro kullanan Avrupa ülkelerinde aktif olacak, ocak 2019’da ise Rusya pazarına açılacaktır ..

VERWAY’in kurcusu Müthiş Türk İlhan Doğan;1970 yılında, yedi çocuklu bir ailenin oğlu olarak Almanya’da dünyaya gelmiştir.

İlhan Doğan’ın çocukluğu ve gençliği, inanılmaz sıkıntılarla geçmiştir. Hayatın olanca yükünü küçücük yaşlarından itibaren sırtlanmaktan çekinmeyen İlhan Doğan, asla pes etmemiş, en zor dönemlerinde bile teslim olmamış güçlü bir insandır..Kararlı ve ilkeli duruşu, disiplini ve azmi, onu başarıya götüren etkenlerden sadece birkaçıdır.Lider olunmaz, lider doğulur şiarına en büyük örnek teşkil eden liderlerden biri olan İlhan Doğan; hitabet kabiliyeti, öngörüsü, yaratıcılığı, insan ilişkilerindeki tutarlı ve güvenilir tavrı ile çok kısa sürede başarı basamaklarını hızla tırmanmış ve zirveye oturmuştur..Alnının teri ile ilmek ilmek ördüğü lüks hayatının yanısıra, servetinin büyük bir bölümünü işine yatırarak İspanya’da Avrupa’nın en büyük aloe vera plantasyonunun sahibi olmuştur..

İş ortağı mağduriyetini sıfıra indiren kariyer ve kazanç planı ile network dünyasına yeni bir soluk getiren İlhan Doğan; ilk etapta piyasaya sürdüğü nokta atış ürünleri ile katalogçuluktan uzak bir anlayış sergilemektedir ..

Netwoork’te; tavsiye edeceğiniz ürünlerin kalitesi kadar firmanın güvenirliliği, kurucusunun ve yönetim kadrosunun tecrübe deneyim ve başarıları da son derece önemlidir..

En iyilerle zirveye koşulabilir ancak.. Bu değişmez altın kuraldır.. Zamanla genişleyecek olan VERWAY ürün yelpazesi; kalite olarak üst seviyede ve yüksek oranda saf aloe vera içermektedir..

Türkçe adı sarı sabır olan, yüzyıllardan beri şifa kaynağı olarak kullanılan bu bitkinin insan sağlığına yararları saymakla bitmez..Son yıllarda ülkemizde de özellikle kozmetik dünyasında başrol oynayan bu bitkinin gelişimi açısından, yetişeceği toprak ve iklim önem taşır..Günümüzde saksı içinde satılan, çoğumuzun evlerinde, cam içlerinde yetiştirdiği aloe veranın ihtiva ettiği jel, etki ve verim açısından son derece yetersizdir..

Evlerimizde devrim yaratacak olan Verway ürünlerini kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra, vücudumuzda fiziksel ve ruhsal olarak büyük değişimlere hepbirlikte tanık olacağız ..

Siz de eğer; VERWAY’in bio aloe vera ürünleri ile yaşam kalitenizi yükseltirken, bunu aynı zamanda bir iş fırsatı olarak da değerlendirmeyi düşünürseniz lütfen www.verway.news internet sitesi adresimizden bize ulaşın..

Verway Ebru Abla Ekibi olarak sizlere her konuda yardıma hazırız. www.verway.news internet sitemizdeki çalışmalarımız yurt genelini ve tüm Avrupa ülkelerini kapsamaktadır.. 14 dilde yaptığımız VERWAY ürün tanıtımlarımız, VERWAY Kariyer planımız ve VERWAY ile ilgili zengin içerikli, aydınlatıcı makalelerimizle hizmetinizdeyiz..

2018’in VERWAY ile hayallerimizi gerçekleştireceğimiz yol olması dileği ile..


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz