Vera Wang 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Vera Wang 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Amerikalı ünlü moda tasarımcısı Vera Wang, bildiğiniz gibi iddialı kıyafetleri için abartılı detayları ön planda tutmaktadır. Vera Wang 2017 gelinlik koleksiyonunda ise hassas tüller, organzeler, danteller ve incilerden oluşan tasarımları ile iddialı bir zarafet ve şıklık sunmayı amaçlamıştır.

Vera Wang, 2017 Gelinlik modellerinde bu sefer İngiliz ihtişamından etkilenerek İngiliz monarşisinin büyüklüğünü kanıtlayan Gordon von Steiner tarafından yönetilen bir film dahi yayınlayarak muhteşem görünümler ortaya çıkarmıştır. Vera Wang 2017 gelinlik koleksiyonunda beyazın ve ekrunun tüm tonlarını kullanarak, abartılı dantel ve yüksek topuklu gladyatör tarzı ayakkabılarla kombin ederek iddiasını ve farklılığını koruduğunu görüyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz