Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma

Vaser Liposuction İle Yağ Aldırma

Günümüzde yeni teknik yağ aldırma yöntemleri, gerek erkekler gerekse kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle diyet ve spor yapılmasına rağmen bir türlü kurtulamadığımız bölgesel fazlalıklar için, vaser lipoliz veya vaser liposuction yağ aldırma yöntemi, etkili yeni yağ aldırma tekniklerindendir.

Yaz aylarına yaklaştığımız bu zamanlarda bizi rahatsız eden karın, bel, basen, kol, bacak, sırt ve gıdı gibi vücudun pek çok bölgesinde uygulanabilen vaser ile yağ aldırma tekniğinin en önemli avantajı, hızlı iyileşme süreci sunuyor olmasıdır. Ultrasonik ses dalgaları ile bölgesel yağlanmaların eritilerek dışarı alındığı bu yöntemin, yağ dokuya spesifitesi dolayısıyla bağ dokuya zarar vermemesi, deri sıkılaştırıcı etkisini açıklamaktadır. Spesifik olarak yağ hücrelerini hedeflemesi ve damar, sinir gibi diğer yapılara zarar vermemesi nedeniyle; damarlarda hasara neden olmadığından daha az kanama; sinirleri ve kasları etkilemediğinden, daha az ağrı ve morarma gibi operasyon sonrası avantajları ile hızlı iyileşme süreci sağlamaktadır.

Op. Dr. Ercan Demiray, “Vaser liposuction veya diğer bir deyişle ultrasonik liposuction ile yağ alımı yaptığımız hastalarımızda, alınan yağ hücreleri zarar görmediğinden ve canlılığı devam ettiğinden; bize, vücudun ihtiyacı olan diğer bölgelerine de enjekte edilebilme avantajı da sunmaktadır.” diyor. Kısaca vücudunuzun yüz, popo, bacak gibi diğer bölgelerine, vaser liposuction yöntemi kullanılarak yağ alımı yapıldığında, kendi vücut yağlarınız enjekte edilebilmektedir.

Geçmiş zamanlarda kullanılan klasik liposuction tekniği ile karşılaştırıldığında, ultrasonik vaser yönteminin hızlı iyileşme süresi, yağ dokusu spesifitesi, alınan yağların yağ enjeksiyonuna uygunluğu gibi pek çok avantajını görmekteyiz. Peki daha önce normal liposuction geçirmiş (deri de engebeli görünüm ve çöküklükler gibi )başarısız sonuçlanmış hastalarda vaser lipo çözüm olabilir mi?

Op. Dr. Ercan Demiray, “Daha önce klasik liposuction yöntemi ile yağ alımı yapılmış fakat başarı sağlanamayan hasta profilleri de bize gelmektedir. Bu hastalarda vaser liposakşın yöntemi ile oldukça başarılı sonuçlar almaktayız.” bilgisini vermektedir.

Operasyondan sonra, aynı gün hastaneden taburcu edilerek, 2-3 gün içerisinde sosyal hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. Operasyondan sonra ödemin hızlı çözülmesi ve etkili sonuç için 2-3 hafta aralığında korse giyilmesi önerilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için 0-(530)-(243-79-84) numaralı telefondan veya estetiksurgery@gmail.com’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

http://www.ercandemiray.com/


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz