Vaser Hi-Def Ameliyatı

Vaser Hi-Def Ameliyatı

Vaser Hi-Def Ameliyatı erkeklerin karın kaslarını daha da meydana çıkarabileceği ve son derece etkili bir uygulamadır. İsminden de anlaşıldığı gibi vaser cihazı ile yapılan bu uygulama aslında bir liposuction uygulamasıdır. Kişilerin fazla yağlanmalarının olduğu bölgelerden alınan yağların daha sonrasında özellikle erkeklerde göğüs bölgelerine aktarılan bir işlemdir. Bu sayede vücudun aslında istenile şekle ve görünüme ulaşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda bayanların da tercih ettiği vaser hi-def ameliyatı; kadınlarda daha çok popo belirginleştirmek için yapılmaktadır. Ayrıca yine iç bacaklar, dizin iç kısımları, kollar ve üst karın gibi bölgelerde oluşabilen görünüm ve şekil bozukluklarının giderilmesinde de tercih edilen bu uygulama son dönemlerin sıklıkla tercih edilen uygulamaları arasında şimdiden ilk sırayı almayı başarmıştır. Özellikle erkeklerde göğüs kaslarının çok daha belirgin görünmesini sağlayan bu ameliyat; çok fazla spor yapmıyor olsanız bile sizlere spor yapmış görünümü verebilmektedir.

En hızlı karın kası biraz önce de bahsettiğimiz üzere son dönemlerde her erkeğin neredeyse tercih edebileceği “vaser hi-def” uygulaması ile gerçekleştirilebilmektedir. Liposuction uygulamasından farklı olarak fazlalıkların bulunduğu bölgeden alınan yağ dokuları, diğer istenilen bölgelere aktarılarak buralarda var ise şekil bozukluklarının düzeltilmesini sağlamaktadır. Bu sayede de erkeklerde en hızlı karın kası kısa bir sürede meydana gelebilmektedir.* Üstelik yıllarca spor yapmadan sadece 2 ile 4 saat arasında değişebilen operasyon süresi sonucunda erkekler diledikleri karın kasına ulaşmış olacaklardır. Herhangi bir egzersize ve yorulmaya ter dökmeye gerek olmadan meydana gelebilen bu karın kasları; işlemin ardından doktorumuzun vereceği korse kullanılarak daha da sağlamlaştırılacaktır. Leyla Arvas her estetik operasyonda olduğu gibi vaser hi-def uygulamasında da hastalarına son derece titiz ve güvenli bir hizmet sunmakta olup, her bir hastası ile özel olarak ilgilenmektedir. Tecrübesi ve yaptığı ameliyatlar neticesinde tüm estetik operasyonlarında başarıya imza atmış biri olan Leyla Arvas ile kliniğinde özel olarak görüşmek ve muayene olabilmek için de internet sayfamızdaki iletişim formumuz ya da numaralarımızdan bizleri arayabilir ve randevularınızı alabilirsiniz.

Tüm detaylı bilgi : http://drleylaarvas.com/


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz