Uzun Ve Kıvrık Kirpikler İçin Tüyolar

Uzun Ve Kıvrık Kirpikler İçin Tüyolar

Bakışlarımızı ve güzelliğimizi ortaya çıkaran kıvrık ve uzun kirpikler her kadının hayalidir. Doğal olarak uzun ve kıvrık kirpiklere sahipseniz etkileyici bakışlara sahip olmak için fazlada bir şeye ihtiyacınız yok demektir.  Peki ya kısa ve düz kirpiklere sahipsek ne yapmak gerekir? Şimdi bunu inceleyelim.

Öncelikle her bayanın bir kirpik kıvırıcısı olmalıdır. Birkaç saniye göze uygulanarak kirpikler kolay bir şekilde kıvrılır ve şekil alır. Anında gözlerinizin irileştiğini ve bakışlarınızın netleştiğini göreceksiniz. Bu işlemin kalıcı olması için kirpik kıvırıcıya hafif bir ısı uygulayarak fön etkisi oluşturabilirsiniz.

Günlük rutininize kirpiklere doğal yağlar ile bakım yapmayı ekleyebilirsiniz. Bu kirpiklerin uzamasına ve gürleşmesine faydalı olacaktır. Badem yağı, zeytinyağı ve hint yağı bu konuda işinize yarayacaktır.

Maskara uygularken kirpiklerde topaklanma oluşmasına karşı dikkat etmek gerekir bunun için fazla olan malzemeyi temizlemek faydalı olacaktır.

Topaklanmayı önlemek ve uzun kirpiklere sahip olmak için maskara zig-zag hareketleri ile uygulanmalıdır.

Her şeyden önemlisi sağlıktır ve kalitesiz maskaralar kullanarak kirpiklere zarar verilmemelidir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz