Ünlü Modacı Hakan Akkaya’nın Pratik Stil Önerileri

Ünlü Modacı Hakan Akkaya’nın Pratik Stil Önerileri

Ünlü moda tasarımcılarından olan Hakan Akkaya’dan bayanların gardrobunda mutlaka bulunması gereken parçaları ve ayrıca da pratik stil önerilerini öğrenmek istiyorsanız işinize oldukça yarayacak bu yazımıza mutlaka göz gezdirmenizde büyük fayda olacak.

Davetler için pratik çözüm önerileri arıyorsanız her davete giden straplez mini elbiselerden faydalanabilirsiniz.  Bu tarz straplez elbiseler üzerine beyaz ceket kullanabilirsiniz. Yalnız düz beyaz ceket kötü bir görüntü yaratacağı için rengi bir parça kırmanız gerekecektir. Beyazın parlaklığını kırmak için seçeceğiniz üzerinde siyah detayları ya da desenleri olan beyaz bir ceket ya da düz beyaz ceket üzerine kullanacağınız askısız siyah bir gece çantası hem kurtarıcınız olacak hem de şık bir görüntüye kavuşmanıza yardım edecektir.

Özellikle çalışan bayanların en büyük kurtarıcısı ve gardrobunda mutlaka bulunması gereken parçalar kalem etek mini elbiselerdir. Bu elbiseler hem gece hem de gündüz kullanılabilir parçalar olması dolayısıyla bayanlara büyük bir pratiklik kazandırmaktadır. Elbiseyi gündüz kullanmak istiyorsanız hırka ve büyük çantalarla kombinleyebileceğiniz gibi akşama devam etmek için hırkayı çıkarıp bir şal almak çanta olarak da portföy kullanmak yeterlidir.

Pratik stil önerilerinden biri de şık bir jean üzerine kullanacağınız şık bir bluz ve altına da giyeceğiniz topuklu ayakkabı kombinidir. Özellikle ispanyol paça jeanler bu kombin için ideal olmaktadır.

Gardropta mutlaka bulunması gereken parçalardan bir tanesi de beyaz gömlektir. Beyaz gömleği hem kumaş pantolonla kombinleyip ofis şıklığı yaratabilir hem de jeanle kombinleyip günlük bir görüntüye kavuşabileceğiniz için oldukça pratik parçalardandır.

Diğer yandan, takım elbise, abiye bir elbise, tulum ve çeşitli modellerde etek ve pantolonlar gardrobunuzda mutlaka yer almalıdır. Saydığımız bu parçalar gardrobunuzda bulunduğunda şık kombinlere ulaşmanız için önünüzde bir engel bulunmayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz