Turuncu Nasıl Giyilir? Turuncu Renk Kombinler

Turuncu Nasıl Giyilir? Turuncu Renk Kombinler

Turuncu renk kıyafetler nasıl giyilir? Birbirinden şık turuncu kombinler modasmart’da.

Yazın favori renkleri arasında yer alan turuncuyu tek parça halinde elbise olarak giymek biraz cesaret istiyor ama turuncuyla uyumlu olan nude yani ten rengi, krem ve benzeri nötr tonlarda aksesuarlarla tamamlandığında çok şık duruyor. İddialı giyinmeyi seviyorsanız eğer turuncu elbisenin altına ten rengi bir topuklu yine aynı şekilde ona yakında bir çanta şık duracaktır.

Seçiminizi eteklerden yana kullanacaksanız eğer vücut hatlarınızı dikkat alın. Turuncu çok dikkat çeken bir renk olduğundan alt bedeninizi daha fazla kilolu gösterebilir.Eğer inceyse krem, bej, nude gibi nötr parçalarla rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Yanı sıra turuncu renkte bluz ya da gömleklerle ve nötr renk tonlarındaki parçalarla çok hoş kombilere imza atabilirsiniz.

Biraz daha sade oluyum ama şıklığımdan da taviz vermeyeyim diyorsanız turuncu bir ceket kurtarıcınız olabilir. Özellikle jean pantolonlar ve beyaz tişörtlerle kombinlendiğin de çok havalı durduğunuz söylemek gerekiyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz