Türkiye’ye Fransız Markaları Geliyor

Türkiye’ye Fransız Markaları Geliyor

Türkiye’ye Fransız Markaları Geliyor

Türkiye’yi tanımak ve modacılarla yeni işbirliklerine imza atmak için UBIFRANCE Türkiye öncülüğünde 14-16 Mayıs tarihleri arasında Fransız aksesuar ve moda markaları İstanbul’daydı. Türkiye’de henüz mağazası bulunmayan 8 marka Türkiye pazarına atılım yapmak için çeşitli görüşmeler yaptılar. Sözü edilen markalar ise Zapa, Bruno Saint Hilaire, Escales, Pause Café, Tila March, Clio Blue, Petit Bateau ve Reminiscence şeklindeki Fransız markalarıdır.

Görüşmeye katılan markaların ilk mağaza açmak istedikleri yer İstanbul olmakla birlikte İstanbul’da işlerinin iyi gitmesi durumunda Bodrum, Ankara, Kayseri ve Gaziantep de mağaza açılışlarına sahne olacak iller arasında yer alıyor. Markaların satış alanlarından bahsetmek gerekirse Zapa, BRUNO SAINT HILAIRE, ESCALES Paris, TILA MARCH ve PAUSE CAFÉ hazır giyim; PETIT BATEAU iç giyim ve pijama; REMINISCENCE parfüm ve son olarak da REMINISCENCE parfüm ve takı markasıdır.

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz