Transparan Gömlek Modelleri

Transparan Gömlek Modelleri

Son dönemde hem sokakta hem de ofiste karşılaştığımız, feminen bir  tarz olarak karşımıza çıkan transparan gömlek modelleri, modern bir tarz ile şıklığı kolaylıkla buluşturuyor. Dünyaca ünlü markaların da yeni sezon koleksiyonlarında bulabileceğiniz transparan gömlek ve bluzlar, mutlaka gardırobunuzda olması gereken parçalardan. Bu gömlekleri ise birçok farklı model seçeneği ile pantolonlar, etekler veya şortlar ile tamamlayabilirsiniz. Siyah transparan gömlekler ise şık bir akşam yemeği için harika ve ideal bir tercih olacaktır.

Altında siyah boru paça klasik bir pantolon ile belki bir ofiste; siyah mini çan etek ile şık bir davet veya yemekte, jean şort ile de arkadaşlarınızla buluşmaya giderken de rahatlıkla transparan gömlekleri kullanabilirsiniz. Siyah yine transparan gömleklerde renk olarak harika bir seçim. Ancak yaz mevsiminde açık renkleri veya canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Bej, pudra ve krem tonları da tercih edebileceğiniz renklerden olacaktır.

Transparan gömlekler de tek dikkat edeceğiniz nokta ise iç çamaşırınızın gömleğinizle aynı renkte olmasıdır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz