Transparan Abiye Modelleri 2015

Transparan Abiye Modelleri 2015

Özel günlerin vazgeçilmez parçalarından olan abiyeler bu yıl da farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu abiye modellerinden en dikkat çekenleri ise transparan abiye modelleri oluyor. Özel gecelerde ve günlerde bütün bakışları üzerine çekmek isteyenlerin çokça tercih ettiği bu modeller, bu yıl ten rengi tüllerle cesur tasarımlardan oluşuyor. Göğüs bölgesinde ve sırtta bulunan dekoltelerde şık ve transparan bir görüntü oluşturuyor.

Omuzlarda, göğüs dekoltesinde, etek kısımlarında ve diğer kısımlarda kullanılan saydam tüllerle çok farklı duran bu abiyeler, 2015 yılında da zarif görünmek isteyen bayanların tercihi olacaktır.

Bu yıl siyah yine vazgeçilmez renklerden olurken, abiye elbiselerde transparan modellerle vitrinleri süslüyor. Işıltılı veya taşlı modelleriyle transparan elbiseler 2015 yılının en hit abiye modellerinden olacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz