Topuz Saç Modelleri

Topuz Saç Modelleri

Biz bayanların vazgeçilmezi kolay, şık bir topuzdur. Acil toplantılar, arkadaş yemekleri ve yıpranmış saçların kurtarıcısıdır. İnternette okuduğunuz, televizyonda gördüğünüz ve arkadaşlarınızdan duyduğunuz hatta aynanın karşısına geçip kendi denediğiniz topuz modelleri olmuştur. İlk konu olarak bahsetmek istediğim; son zamanlarda oldukça tercih edilen topuz lastikleridir. Balerin topuzu olarak da bilinen bu lastiklerin kullanımı kolay ve saçınıza uygun renkleri mevcuttur. Belki ilk kez gören ve duyanlarınız olmuştur. Bende yaklaşık 2-3 ay önce kendisi ile tanıştım. Denedim ve sizlerle paylaşmak istedim. Saçım kısa ya da çok uzun diye sorun etmeyin çünkü saça göre boyutları bulunmaktadır.

Kullanımı çok kolay; saçınızı at kuyruğu yapıyorsunuz ve at kuyruğunun ucundan itibaren lastik içte kalacak şekilde saçınızı lastiğin içinden geçiriyorsunuz ve sonuç kuaför eli değmiş gibi.

Diyelim ki donut, balerin topuzunu çok beğendiniz ama az önce bahsettiğimiz lastiği hiçbir yerde bulamadınız. O zaman kendi topuz lastiğimizi evimizde ki bir adet çorapla oluşturabiliriz. Nasıl mı? İlk önce saç rengimize uygun çorap seçiyoruz. Daha sonra şekilde gördüğümüz gibi çorabımızın burun ucundan keserek topuz lasti2ğine uygun hale getiriyoruz. Burun ucundan itibaren içe kıvrımlar şeklinde dolayarak topuz lastiğimizi oluşturuyoruz. Artık balerin topuzu ile kolayca şık görünüme sahip olabiliriz. Acil görüşmelerden korkmamıza ve telaş yapmamıza gerek kalmadı. Sizlerde balerin topuzunu deneyerek bahsettiklerimizin gerçekliğini ölçebilir ve bize hak verebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz