Tok Tutan Meyve Suyu Tarifi

Tok Tutan Meyve Suyu Tarifi

Akıllarda formda kalmasıyla hatırlanan Demet Kutluay vucudunun formunu neye borçlu olduğunu açıkladı. Demet Kutluay formunu kendisini sürekli tok tutan meyve suyuna borçlu olduğunu ifade etti. İşte o meyve suyu tarifi.

Formda kalmayla ilgili sırlarını kitaplara açıklayan ünlü manken Demet Kutluay vucudunu neyin formda tuttuğunun püf noktalarını sizler için açıkladı. İşte tok kalmanızı sağlayan ve kilo almanın önüne geçen ve bu sayede de formda kalmanızı sağlayacak meyve suyu tarifi…

Kutluay, her diyet programına uyum sağlayıp tok kalabiliyordu fakat zaman zaman doymama hissi ve spor yaptıktan sonra bir şeyler yeme ihtiyacı duyuyordu. Bu yöntemi denedikten sonra ise açlık hissinin ortadan kalktığını gördü.

Sizde kendinizi aç hissettiğiniz zaman bu lezzetli formülden diyetinize uygulayabilirsiniz, Yapmanız gereken tek şek açlık hissi geldiği zaman bu formulü diyetinize ek olarak bir su bardağı içmeniz yeteri olacaktır.

Demet Kutluay, bu yöntemi acıktığı zaman uyguladığını, diyet programıyla birlikte tükettiğinde hem kilo vermesinin kolay bir hale geldiğini hem de tatlı krizlerinden kurtulduğunu belirtti.

Siz de bu yöntemi, kendinizi aç hissettiğiniz zaman kilo verme hızınızı takip ederek bir su bardağı şeklinde tüketebilirsiniz.

Tok tutan meyve suyu malzemeleri (2 su bardağı için )

– 2 tane yeşil elma
-1 tane kivi
-1 tane lime tipi limon
-1 tane başparmak büyüklüğünde taze zencefil

Tok tutan meyve suyu nasıl yapılır?

Tüm malzemeleri yıkayın. Daha sonra taze zencefilin kabuklarını soyun.
Çok lifli olduğu ve katı meyve sıkacağından kolay geçebilmesi için küçük parçalar şeklinde doğrayın.
Diğer meyveleri de kabuklarıyla küçük parçalara ayırarak taze zencefil ile birlikte sıkın.
Yeşil rengiyle, çok lezzetli olan ve içimi de kolay olan taze meyve suyu artık içilmeye hazırdır.
1 su bardağı meyve suyu 80 kaloridir.

Bir önceki yazımız olan Hadise’nin zayıflama sırrı başlıklı makalemizde diyet nasıl yapılır, hadiseden kilo verme yolları ve hadisenin diyet listesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz