Tırnakları Güçlendirmek için Maske Tarifi

Tırnakları Güçlendirmek için Maske Tarifi

Güçlü tırnaklara sahip olmak için sağlıklı beslenmenin yanı sıra düzenli olarak tırnak bakımının yapılması da gerekiyor. Tırnak bakımı ise evde basitçe hazırlayacağınız bakım ürünleri ile de kolaylıkla yapılabilir. Tırnakları güçlendiren maske tarifinden yardım alabilirsiniz.

Güçlü tırnaklar için maske tarifinde tırnak bakımında mucizevi etkileri bilinen zeytinyağı, tatlı badem yağı ve argan yağına ek olarak birkaç damla limon suyuna ihtiyacınız olacak.

Malzemeler
1 çay kaşığı badem yağı
1 çay kaşığı argan yağı
2 çay kaşığı zeytinyağı
Bir kaç damla limon

Hazırlanışı: 1 çay kaşığı tatlı badem yağı, bir çay kaşığı argan yağı, iki çay kaşığı zeytinyağını karıştırıp, bu karışıma birkaç damla limonu güzelce karıştırın. Karışımı pamuk yardımı ile tırnaklarınıza sürerek 15-20 dakika bekleme süresinin ardından ellerinizi ılık su ile yıkayınız.

Bu maskeyi, tırnaklarınızı güçlendirmek için haftada bir taze olarak hazırlayıp tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz