Tesettür

Tesettür

Aksesuarlar ve Gereksinimler

Tesettür giyimin son zamanlarda hızla ilerlemesi ve bu tarzda ürünlerin satışlarında ve kalitelerinde hızlı artışlar olmuştur. Tesettür bayanlarda bir giyim tarzı ve günümüz modası olarak kullanılan bir biçimdir. Bu tarzda giyim sağlayan muhafazakâr bayanların elbiseleri ve aksesuarları büyük ilgi görmektedir. Kullandıkları özel eşarplar çok kaliteli kumaşlardan yapılmaktadır.

Farklı Tasarımlar

Tesettür giyim de kap, bluz, ceket, etek, hırka, tunik, yelek, gömlek, ferace, panço, pardösü, eşofman, pantolon, trikolar bu türde modaya uygun tasarlanarak kaliteli ve terletmeyen kumaş cinslerinden yapılarak bayanlara sunulmaktadır. İlkbahar- yaz döneminin de girmesi ile çok özel renklerde ve güneşten rahatsızlık vermeyen açık tonlarda tesettür giyim aksesuarları ve giyim malzemeleri tasarlanmıştır. Tesettür giyim de eşarplar ve şallar yaz modasına uygun ve ilgi çekici renklerle vitrinlerde yerini almaktadır. Özel renkler ve desenler farklı tasarımlarla sunulan tesettür türlerinin dışında en son trend olan eşarplar, boneler, fularlar, düz ve omuz şal türleri, eşarp aksesuarları, çantalar vb türde malzemelerde tesettür tarzı elbiselerle bayanlara sunulmaktadır. Tesettür giyim kız çocuklarına özel üretilmiş eşarp, bone, şal, fularlar sayesinde her yaş grubuna uygun desenler boy göstermektedir.

                     

Tesettürde Talep

Tesettür modasının hızla ilerlemesi bu ürünlerde taleplerin artmasına ve çeşitli aksesuarların tesettür giyen bayanlara kolaylık sağlaması amacıyla tasarlanması sağlanmıştır. Bu amaçla uygulanan tasarımlar ve her mevsim farklı ürünler çok büyük ve ilgi toplamaktadır. Tesettür giyimde cüzdan, sırt çantası, abiye çanta, trend çanta, günlük kullanım çanta, makyaj çantası, spor ve seyahat çantası türlerinde sunulmaktadır. Tesettür modasında ayakkabılar, babetler, spor ayakkabıları, klasik ayakkabılar, sandalet ayakkabılar, topuklu ayakkabı türleri ve rengârenk pelüş modelleri ile en gözde tasarımlarını her mevsim farklılaştırarak beğenilere sunmaktadır. İlkbahar-yaz ve Sonbahar- kış modelleri ile http://tarzsec.com/ tesettür tutkunlarına farklı ürünler sunar.

tesettur-3                    tesettur-4


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz