Tesettür Modasında Jean Rüzgarı Esiyor

Hızla gelişen ve büyüyen tesettür modası, her geçen gün farklı tarzda ve modelde kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Özellikle genç kızlar tarafından çok sevilen ve giyilen jean kıyafetler, bu sezonda farklı modellerle yine ilgi odağı alacağa benziyor.

Tesettür jean kıyafetler, yaz sezonunun vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alıyor. Rahatlığı, kullanım kolaylığı ve şık tasarımları ile modern kadının spor giyime ilgisini arttırıyor. Her yaş grubuna hitap edecek bir model bulunuyor. Özellikle tesettürlü genç kızların daha çok ilgi gösterdiği jean pantolonlar, yine oldukça popiler. Dar paça kot pantolon, tuniklerle oldukça hoş bir görüntü sağlıyor. Zımba ve deri detaylar pantolonları süslüyor.

Kot montlar ise, hem etekle hem de pantolonla çok güzel kombinleniyor. Uzun keten eteklerle giyilen kısa kot mont modelleri herkes tarafından tercih ediliyor. Yazın sıcak günlerde, dışarı çıkarken giyilen ve oldukça şık duran bu montlar her zaman ilgi görüyor.

Jean elbiseler, yeni sezonun adeta yıldızı olmaya aday gözüküyor. Uzun kollu ve dar, beli korsajlı ve kloş ve bahçıvan model kot elbiseler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Kot pardösü modelleri, farklı model seçenekleri ile kadınların beğenisine sunuluyor. Spor şıklığı yaratan bu tarz pardösüler, bu yaz sezonunda da oldukça moda. Dar ve düz modeller olduğu kadar, eteği valonlu veya kloş pardösü modelleri de büyük beğeni topluyor.