Tesettür Giyimde Spor Şıklığı

Tesettür Giyimde Spor Şıklığı

Spor giyinmek, pek çok bayan için günlük yaşamda rahatlığın temel kuralları arasında geliyor. Rahat hareket etmenin yanında özgürlüğü de yansıtan bu giyim tarzını günlük hayat dışında iş yaşamında da kullanan bayanların sayısı azımsanmayacak kadar çok. Değişik aksesuarlar ile kombinlendiğinde rahatlık ile şıklığın bir arada yaşanmasını sağlayan spor kıyafetler, açık bayanların olduğu kadar tesettürlü bayanların da ilgisini çekiyor.

Muhafazakar bayanların hem şık hem rahat olma isteklerini karşılamak için üretilen tesettür spor kıyafetler, ülkemizde yeni yeni piyasaya çıkmasına rağmen en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alıyor. Esnek yapılı kumaşların modellendirilerek oluşturduğu uzun etek ile spor baskılı bol tişörtlerin bir arada kullanıldığı ikili takımlar ve üstten vücudun şeklini alan alttan ise rahat hareket etmeyi sağlayan tek parça elbiseler spor tesettür giyimin en çok kullanılan modelleri. Etek kullanmak yerine pantolonu tercih eden tesettürlü bayanlar ise en çok eşofman kumaşından tasarlanan bol pantolon ve kapişonlu salaş kazak kombinini tercih ediyor. Kullanışlı olmalarının yanında asimetrik kesim, fermuar, kapişon ve düğme detayları ile şık bir görüntü oluşturan spor tesettür kıyafetleri, renk ve desenleri ile de ilgi de ilgi çekiyor.

Tesettür giyim denilince pek çok insanın aklına gelen taşlı, parlak kumaşlı ağır kıyafetlerin yerini alacak olan tesettür spor kıyafetleri, özellikle mufazakar genç kesimin ilgisini çekiyor. Spor giyim ile de şıklığın sağlanacağının kanıtı olan bu özel kıyafetler kısa sürede daha çok yaygınalaşacak gibi.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz