Tennly Serum Nedir

Tennly Serum Nedir

Son zamanlarda estetik güzellik amacı ile birçok güzellik ürünü çıkarılmıştır. Bununla birlikte kimisi başarılı olmuştur kimisi ise başarız olmuştur. Sonrasında teknolojinin değişmesi ile cerrahi operasyonlar ve lazer yöntemleri uygulanmaya başlanmıştır. Bunun gibi birçok ürün ya da uygulama estetik açıdan istenilen görünüme gelinmesini sağlamıştır. Ancak son  zamanların en etkili ürünü Teenly serum olmuştur. Teenly serum, içeriğinde bulunan deoksikolik asit özelliği ile yepyeni bir çığır açmıştır. O zahmetli ameliyatlara gerek kalmadan alternatif olarak kullanılabilecek tek üründür. Teenly serum, deoksikolik asit bileşeni sayesinde estetik için rahatsız olunan bölgelere rahatlıkla uygulanabilir. Bunun yanı sıra selülit gibi vücut kusurlarını da başarı ile örter.

Laboratuvar şartlarında steril bir şekilde hazırlanan bu ürün vücut için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Tamamen cildinize dost bir şekilde çalışır ve hemen hemen tüm ciltlere uyum gösterir. Kusurların kapatılmasının yanı sıra bir daha aynı problemi çekmemenizi sağlar.

Teenly serum uygulandığı bölgeye ilave bir tedavi gerektirmez. Operasyon gibi zahmetli ve sizleri maddi açıdan zorlayan uygulamalar yerine Teenly serumu kullanmanızda fayda var. Bu sayede cildiniz istenilen görünüme kısa bir süre de ve sorunsuz kavuşur.

Teenly Serum Hangi Bölgelere Etkilir ?

Teenly serum, içeriğinde bulunan deoksikolik asit ile birlikte vücuttaki kötü görünümden kurtulmayı sağlar. Bu bölgeler özellikle gıdı olarak adlandırılan boyun altındaki bölgedir. Alt çeneden başlayarak devam eden ve boyunun belirli bir hattı boyunca yer alan kısımdır. Bu kısımdaki herhangi bir şekil bozukluğu kişinin farklı bir görünümde olmasını sağlar. Hatta kimi zaman kişilerin kilolu görünmesine bile sebep olabilir. Gıdı tabakası hassas bir tabakadır ve bu tabaka Tennly serum içeriğinde bulunan deoksikolik asitin kolayca yağ hücrelerine ulaşmasını sağlar. Deoksikolik asit bildiğimiz gibi bir safra asitidir. Safrada yağların parçalanmasını destekleyen önemli bir asittir.

Teenly serum içeriğinde bulunan bu asit oldukça hızlı bir şekilde etki göstererek kusurların tamamiyle kapatılmasını sağlar. Ayrıca yanak sarkmaları ve selülit gibi kötü görünümler ile de ustalıkla başa çıkar.

Kaynak: http://teenlytr.com


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz