Temizleyici Cilt Maskesi Tarifi

Temizleyici Cilt Maskesi Tarifi

Baharın geldiği şu günlerde, dışarı da daha çok vakit geçirmeye başladık. Bu durum cildimizin dış etkenlere daha fazla maruz kalacağı anlamına geliyor. Hava kirliliği, toz, güneşin zararlı etkileri derken, cilt yapısı fazlasıyla yıpranıyor. Ancak endişe etmeye gerek yok! Evde iki adet malzemeyle hazırlayacağınız temizleyici özellikli bir maske sayesinde, cildinizi dış etkenlerin saldırısından kurtarabilirsiniz. Böylelikle hem derinlemesine cilt temizliğini yapabilir hem de siyah nokta sorununa veda edebilirsiniz.

Temizleyici Maske Tarifi

Malzemeler
* 1 Adet Limon
* 1 Kase Yoğurt

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bir adet limonun suyunu iyice sıkın. Ardından limon suyunu, yoğurdun bulunduğu kaba dökerek güzelce karıştırın. Temizleyici maskeniz hazır hale geldiğinde, maskeyi gözleriniz dışındaki tüm bölgelere sürün. Limonun içeriğinde bulunan asit gözlerinize zarar verebileceği için, gözle temasından kaçınmak doğru olacaktır. Maskeyi cildinizde 15 dakika boyunca bekletin ve gerilmeye başladığını hissedin. Daha sonra ılık su yardımıyla cildinizi temizleyin. Bu maskeyi haftada bir kez uygulayarak, siyah nokta sorunundan kurtulabilir ve derinlemesine cilt temizliğinizi yapabilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz