Tayt Üzerine Neler Giyilir?

Tayt Üzerine Neler Giyilir?

Tayt son bir iki yılın trend parçalarından biridir. Artık kadınların gardıroplarındaki demirbaşlardan olmuştur. Siyah, deri, desenlisi, farklı renkleriyle çeşit çeşit tasarımları üretilmiştir. Böylelikle tayt kombinlerinde alternatifler artmıştır. Taytla kombin nasıl yapılır, tayt üzerine neler giyilir değerlendirelim.

Öncelikle ne giyerseniz giyin dökümlü ve salaş parçalar tercih etmelisiniz.

Taytınız deri ve siyahsa; üst parçanızı siyah seçmeyin. Ya da bu yılın en moda giyim tarzı içili dışlı ikili giyimle kombin yapabilirsiniz. Siyah ceket altı beyaz, hardal sarısı ya da uygun gördüğünüz başka bir renk olabilir. Tek parça giyecekseniz de beyaz, askeri yeşil ya da mavi bol kesim dökümlü bir gömlekle kombin yapmak isabetli bir tercih olacaktır. Yine salaş tişört ve sweatshirtlerinizle taytınızı bir araya getirerek tarz giyimi yakalayabilirsiniz. Düz renk olmaktansa desen olarak üst giyiminize hareket verecek bir tercih daha doğru olacaktır.

Taytınız renkli ve desenli bir kumaşsa; üst parçanızı düz renk seçmelisiniz. Bu şekilde mükemmel bir görüntü elde edersiniz. Yine salaş giyimden taviz vermeyin. Renk seçiminizi taytınızın rengine göre belirleyebilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz