Süt İçmenin Sağlığımıza Yararları

Süt İçmenin Sağlığımıza Yararları

Düşük kalorili ama oldukça faydalı olan süt,besin değeri son derece yüksek olması ile birlikte sadece 146 kaloridir. B12,A ve D vitaminleri ile kalsiyum,potasyum ve fosfor da içermektedir.

Süt içmek gelişmekte olan bireyler ve yetişkinlerde de olmak üzere çok faydalı bir besin kaynağıdır. çerdiği yüksek kalsiyum ile kilo vermeyi kolaylaştırırken içerdiği D vitamini ile birlikte diş sağlığını da destekleyerek sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlamaktadır.

İçerdiği mineraller ve vitaminler sayesinde eklem, kas ve kemik sağlığına destek olan süt, kalp-damar hastalıklarını da önlemektedir.

40 yaş üstü bireylerin, sütün içeriğindeki potasyum sayesinde kan basınçlarını düşüren sütü mutlaka her gün tüketmeleri gerekmektedir. Ayrıca vücuttaki D vitamini eksikliklerine bağlı olarak gelişen depresyon rahatsızlığından da koruyarak daha dirençli bir birey olmayı desteklemektedir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz