Sonsuzluk Desenli İsimli Kolye

Sonsuzluk Desenli İsimli Kolye

Özel bir günde, sevdiğiniz, eşiniz, dostunuz ya da anneniz için özel bir hediye tercih etmek istiyorsanız, ona olan sevginiz ya da bağımlılığınızı sonsuzluk işareti ile şekillendirilsin istiyorsanız, isimli kolye modellerinde yer alan gümüş tasarımlara göz atabilirsiniz.

Sonsuzluk işareti, kolye modellerinde en çok ilgi görenlerden birisidir. Elbette ki üzerinde taş desenleri yer alabildiği gibi, düz bir zemin şeklinde de tercih edilebilir. Sonsuzluk işaretinin bir kısmında bulunan üst üste konumlandırılmış kalp tasarımı, bir tarafında da isimlerin yer aldığı bir bölüm kullanılarak, şık bir model tercih edebilirsiniz. Elbette ki bahsettiğimiz bu modeller, hazır tasarımlar olabildiği gibi, kişiye özel ve kişiye uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu da özel imalat ürünlerden olurken, yetkiliyi yönlendirmek ve isteklerinize yönelik bir modelin hazırlanmasını talep etmekten geçmektedir.

Gümüş Taşlı İsimli Modeller

Gümüş, parlak ve beyaz bir element olurken, üzerinde konumlanacak beyaz taşlar ile oldukça iyi bir uyum sağlamaktadır. Yine isimler, gümüşten yapıldığı gibi, taşlar kullanılarak da şekillendirilebilmektedir. Fakat, el işçiliği fiyatları oldukça yükselttiğinden, genel olarak gümüş üzerinde işlemeler ve desenler şeklinde isimler tercih ediliyor.

Sizlerde, gümüş ve taşlı isimli kolye modelleri arasından seçimler yapmak üzere, kategorilerimizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

925 Ayar Gümüş Seçimi

Gümüş kolyelerde, 925 ayar gümüş üretimi olan modellerin tercih edilmesi önemlidir. Böylelikle güvenilir olan firmalardan seçim yapmanız tavsiye edilirken, teslimat esasında da ürünleri kontrol etmeden teslim almanız doğru değildir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz