Sonbahar – Kış Modasına Dair İpuçları

Sonbahar – Kış Modasına Dair İpuçları

Sıcak yaz günlerinin yerini rüzgârlı ve parçalı bulutlu havalara bıraktığı şu günlerde, alışveriş yapacakların kulağının bir yerlerinde kalması açısından sonbahar-kış modasına göz atalım dedik.  Moda haftalarının başladığı ve ünlü tasarımcıların defilelerini art arda sıraladığı şu günlerde buyurun yeni sezona ait ipuçlarını hep beraber inceleyelim.

1970’LERE DÖNÜŞ

2015 sezonunda yavaş yavaş karşımıza çıkan 70’ler akımı 2016 sezonunda kendini iyice hissettiriyor. Anahtar parçalarımız ise; süet, püskül, bohem parçalar, kürk detaylar, çizgili pantolonlar… Özellikle de soğuk havaların vazgeçilmezi olan süetin tüm detaylarda karşımıza çıkacağını hatırlatalım.

Kıyafetlerde etkisini hissettirecek olan 70’ler tarzı aksesuar ve yakalarda da kedini sergilemekten çekinmeyecek.

HİPPİ MODASI

Hippi akımının etkilerine yeni sezonda sıkça rastlayacağımızı dile getirelim. Hippi modası özellikle de 60’ların etkisiyle birleşerek daha farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

KABARIK VE GÖRKEMLİ KOLLARA HOŞGELDİN DEYİN!

Kabarık ve görkemli kollar 80’lerden yeni sezona fırlayacak. Özellikle de vatkalı ve kabarık bu gösterişli tarz; kazaklarda, elbiselerde ve montlarda karşımıza çıkacak.

VAZGEÇİLEMEYEN DETAY: DERİ

Etkisi hangi sezon geçer bilemiyoruz ama yeni sezonun da en iddialı detaylarından biri deri parçalar. Ünlü tasarımcıların hemen hemen her defilesinde etkisini hissettiren deri etkisinin bu sezon en hit kullanımı ise baştan aşağı deri giyinmek! Bu tarzı yaparken anahtar parçalarımız ise; deri etekler, deri ceketler ve deri çantalar olacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz