Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Son Trend Pinafore Elbise Kombinleri

Biliyorsunuz bu sezon pinafore elbiseler çok revaçta. En büyük detayı kolsuz ve büyük sırt ve kol oyuntusu olması, hatta bahçıvan pantolonların, bahçıvan etek versiyonu da diyebiliriz.

Pinafore elbise genelde içine bir şey giyilerek kullanılıyor, yani kat kat giyinme ile şıklık sağlanıyor, sizde kolsuz elbiselerinizin içine sporcu sütyeni, t-shit veya gömlek giyerek kendi pinafore tarzınızı yaratabilirsiniz.

Pino elbisenizi, şu sıralar trend olan bol fırfırlı bluzlar ile kullanarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Pinafore elbiseler o kadar çok beğenildi ki, 2015 -2016 sonbahar ve kış döneminde de en beğenilen elbise olma yarışında önde. Şimdiden sezon indirimleri ile stoklamak gerekiyor.

Kış gardrobunuzda da pinafore elbiseler baş köşede bulunacak, boğazlı bluzlar, volümlü gömlekler, kazaklar, trikolarla ve altında uzun botlarla giyilmeye devam edilecek gibi görünüyor.

 

pinafore-elbise


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz