Skechers Nasa’yı Ayağınızda Hissettirir

Skechers Nasa’yı Ayağınızda Hissettirir

Skechers başta Amerika Birleşik Devlerleri olmak üzere tüm dünyada en önemli ayakkabı markalarını arasında yer alır. 1992 yılında kurulan marka, geliştirdiği teknolojik özellikleri ile sektörde öncü hale gelmiştir. Skechers ayakkabı, konfor ve rahatlık ile eğlenceli modelleri bir araya getirmiştir. Yürüyüş, günlük kullanım, atletizm, spor gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygun modelleri ile öne çıkar.

Markanın ayakkabıları hafif, esnek ve hava alan yapıları ile, insan sağlığına dost modellerdir. Marka sürekli kendini geliştirerek yeni modeller üretir ve müşterilerinin beğenisine sunar. Her duruma uygun olan bir Skechers modeli bulunur. Sayıları oldukça fazla olan modeller arasında, her kıyafet ve durum için en uygun olanı seçmek oldukça kolaydır.

Markan, Memory Foam modelini Nasa teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji, Nasa’nın uzay araştırması yaptığı esnada keşfettiği, hafızası olan köpük teknolojisidir. Ayakkabının taban kısmında bulunan, havalandırma delikleri ile ayakkabı içindeki terin hızlı bir şekilde buharlaşması sağlanmıştır. Bu sayede Skechers spor ayakkabı hava alan yapıdadır.

Marka daha sonra, memory foam modelini daha da geliştirerek Gel Infused Memory Foam modelini çıkardı. Bu model, konfor ile destekleme arasında mükemmel bağ kurulmasını sağlamıştır. Hafızalı köpük teknolojisiyle jel basınç noktaları aynı anda kullanılarak, denge arttırılmıştır.

Ailedeki Herkes için Skechers Ayakkabı

Gidilmesi ve gezilmesi gereken çok fazla yer varken, ayakkabılarınızın sizi yavaşlatması hoş bir durum değildir. Özellikle aileniz ya da arkadaşlarınız ile sokaklarda geçirdiğiniz eğlenceli anları, aniden başlayan ayakkabı sorunları ile yarıda kesmek istemezsiniz. Skechers bayan, skechers erkek ya da çocuk modelleri ile tüm anların tadını, doyasıya çıkarmanız mümkündür.

Skechers kadın ayakkabılar kusursuz stil ve şıklık sağlarlar. Kıyafet uyumuna dikkat eden ve spor ayakkabı ile şık olunamayacağı yanılgısı yaşayan kadınlar, markanın modelleri ile tanışmamış olabilir. Çünkü bu modeller hem şık hem de stil sahibi olmanıza yardımcı olur.

Her Ortama Ayak Uyduracak Skechers Modelleri

İlk olarak günlük model üretimi ile piyasaya çıkan marka, bu pazardaki yerini oturtunca diğer modellerin üretimine hız vermiştir. İlk üretilen modeller arasında Skechers ayakkabı erkek ve kadın modelleri yer alır. Çocuk modelleri daha sonra üretilmeye başlanmıştır. Diğer modeller arasında makosen, bot, terlik ve spor ayakkabı yer almaktadır.

Kadınlar için yaz aylarının vazgeçilmezi olan terlikler de en az, Skechers bayan ayakkabı kadar sık tercih edilmektedir. Terlik veya sandalet modelleri de hafızalı köpük teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknoloji terliklerin uzun süreli kullanımda da rahatsız olmadan giyilebilmesini sağlar. Ayrıca sadece spor ayakkabılar ile değil, sandaletler ile de spor yapılmasına imkan verir.

Koşu için özel üretilen, markanın koşu ayakkabıları koşma esnasında ayak ve bileklere olan baskıyı en aza indirir. Ayakkabı giyen kişinin ayağına uygun olarak şekil alır ve rahat kullanım imkanı sağlar.

Skechers kadın spor ayakkabı, günlük rutin içinde kadınlara rahatlık imkanı sunar. Ayak kenarları için özel teknoloji ile güçlendirilen modeller uzun süre ayakta kalan ve şişen ayakların kullanımı için uygundur. Skechers erkek spor ayakkabı, özellikle aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır. Erkekler için kolay temizlenebiliyor ve dayanıklı olması tercih sebebidir.

Marka bugün çocuklar için onların hareket ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak, ergonomik modeller geliştirir. Çocuklara yönelik; ilk adım ayakkabısı, yanıp sönen ışıkları bulunan S-lights, aktif çocuklar için Elastika ve nefes alan Aerators gibi modeller üretilmektedir.

Yeni sezon modelleri ve skechers outlet ürünleri, daha sağlıklı ve konforlu ayaklara ulaşabilmeniz için Sportive’de sizlere sunulmaktadır. Hemen alışverişe başlayabilir, konforun tadını çıkarabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz