Siyah Noktalar İçin Limon Maskesi

Siyah Noktalar İçin Limon Maskesi

Özellikle yağlı cilt problemi olan siyah noktalardan doğal maske ile kurtulmak çok kolay. Cilt dostu limonun kabuğu ile hazırlayacağınız doğal maske, tıkalı gözenekleri açarak, siyah noktaları temizliyor.

Siyah Noktaları Temizleyen Maske Tarifi

Siyah noktaları temizleyen doğal maske nasıl hazırlanır ve uygulanır? Maskeyi hazırlamak için bir limonun kabuğunu rendeleyin. Limon kabuğu rendesi ile bir tatlı kaşığı yoğurt ve bir tatlı kaşığı kahve telvesini karıştırın. Hazırladığınız maskeyi, dairesel hareketlerle cildinize yedirin

Siyah nokta temizleyen doğal maske cilt üzerinde 15 dakika bekletilerek, ılık su ile durulanmalıdır. Maskenin etkililiğini arttırmak için uygulamanın ardından tonik kullanabilirsiniz.

Cildinizi derinlemesine temizleyerek siyah noktalarla savaşan limon kabuğu rendesi ile maske uygulamasını, haftada bir kez ve gece yatmadan önce yapabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz