Siyah Jean Pantolon Kombinleri

Siyah Jean Pantolon Kombinleri

Kot jeanler yılın her mevsiminde giyilen pantolon tarzlarından biridir. Kot pantolon modasında bu modellerle spor giyim oluşturmak isteyenlerin en çok tercihte bulundukları bir akım. Bu tarzı benimseyenlerin oluşturduğu yeni akımda öne çıkan trendleri yırtık ve siyah renkli pantolonlardan oluşuyor. Bu tarz sadece pantolon tanımlamasıyla yeterli kalmayıp üzerine beyaz bluzlar ve bir yelekle kombin oluşturmaktadır. Modern giyimin içinde yer alan yırtık siyah Jean pantolon kombinleri trend görünümlerin yaratılmasına rehberlik ediyor.

Vücut hatlarına sıkı olarak oturan siyah jean pantolonlar bu sezonda da olmak üzere marjinalliğin ön plana çıkmasında önemli bir role sahip. Üzerine giyilen uzun tuniklerle kombin edilen siyah jeanler göz alıcı ve feminen görüntüler yaratıyor. Siyah jean kavramı evde, sokakta, şık stillerin, değişik tasrımların yaratılmasında en önemli etkenlerden birini oluşturur. Siyah kot kombinleri vücutlarda yarattığı ciddiyet ve profesyonellikle en sık tercih edilen renk ve pantolon olma özelliğini taşıyor. Modern, tarz sahibi, elegan görünüm sağlayan siyah jean pantolonlar her zaman olduğu gibi gardroblarda yerini alır. Göze hoş görsellik sağlayan siyah ve yırtık skinny kotlar kış kombinlerinde, sokak tarzlarının en çok tercih edilenleri arasında..


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz