Siyah Diş Tozu ile Dişler Temizlenir Mi

Siyah Diş Tozu ile Dişler Temizlenir Mi

Diş bakımı ne yazık ki ülkemizde gereken önem verilen bir unsur olmaktan tamamen uzak bir işlemdir ve bugün bakıldığı zaman dişlerin fırçalanmasına bile gerekli özeni gösteren çok az bir kitle bulunmaktadır. Ancak artık siyah diş tozu ile bu sorunun önüne geçilmek planlanmıştır. Aslında bir diş beyazlatıcı ürün olarak adlandırılmaktadır fakat içerisinde sadece dişlerin beyazlamasını sağlayan siyah aktif karbon bulunmamaktadır. Aynı zamanda diş bakımı ile birlikte ağız bakımını da sağlayabilen farklı etken maddeler de bulunmaktadır. Yani sarı dişlerden kurtulmak isteyip gerekli ağız bakımı ve diş bakımınıda sağlayamayan kişilerin kullanacağı siyah diş tozu sayesinde artık bakım da gerçekleştirilmiş olacaktır. özellikle dişlerin sararmasının başlıca nedeni aslında gerekli bakımın zaten yapılmıyor olmasıdır. Bu bakımdan uzak kalındığından dolayı da dişler zaman içerisinde bakteriler yüzünden sararmaya başlar ve bu sorundan kurtulmak diğer sorunlardan daha önemli bir hale gelir kimi insanlar için. Bu yüzden de üretimi gerçekleştirilip satışa çıkarılan black powder dişlerde yer edinen bakterilerden kurtulmanıza ve dişlerinizin bem beyaz olmasına yardımcı olmaktadır.

Dişlerin beyaz bir hal alması eskiden oldukça zor bir işlem olarak kabul ediliyordu. üstelik oldukça da masraflı bir uygulamaydı. Günlerce doktora gidip gelmek zorunda kalınıyor ve her seferinde yüksek ücretler ödenmesi gerekiyordu ancak black powder Türkiye satışları sayesinde artık bu durumlar tamamen ortadan kalkmış durumdadır. Sadece evinizde saba 5 dakikanızı ve akşam da 5 dakikanızı kendinize ayırarak dişlerinizi beyazlatma şansınız bulunmaktadır. üstelik bunun için yüksek bedeller ödemenize de gerek yoktur. Tek yapmanız gereken 59 TL ile birlikte 8 TL kargo ücreti ödeyerek ürüne sahip olmak olacaktır. Bu elbette 1 kutu ürün ücretidir ancak daha fazla alım yaptığınız zaman fiyatlarda da ekstra bir indirime sahip olma şansınız bir başka deyişle siyah diş tozu kullanımını yapmak ekonomik olacaktır. içerisinde yer alan diğer etken maddelere gelince bunlar sarı sabır ile birlikte ada çayı ve zerdeçal ile naneden oluşmaktadır. Bu 4 etken maddenin de farklı özellikleri ve katkıları bulunmakta ve bunlar ile ilgili bir sonraki yazımızda sizlere ayrıntılı bilgiler vererek her bir bitkinin dişlere ve ağız bakımına ne gibi katkıları olacak sizlere sunmaya çalışacağız. Bu sayede sadece diş beyazlatma ürününe değil oldukça kaliteli bir diş bakım ürününe sahip olduğunuzu göreceksiniz. Ki aslında yorumları da inceleyerek ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu gerekse görsellerden gerekse açıklamalardan görme şansınzı bulunmaktadır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz