Sivilce İzleri İçin Maske

Sivilce İzleri İçin Maske

Çoğu bayan sivilce ve sivilce izlerini gizlemek için türlü türlü makyajlar kullanarak gizlemeye çalışır. Fakat makyaj etkisini kaybedince sivilceler belirmeye başlar. Bu konumuzda sizlere sivilce izlerinden nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.
 
 
 
 
 

Sivilceleri Temizlemek İçin Doğal Maske

* 1 Fincan kadar kaynatılmış civanperçemi çiçeği
* Yarım fincan kadar limon suyu
* 1 Tatlı kaşığı kadar bal
* 1 Çorba kaşığı kadar zeytinyağı
* 1 Yemek kaşığı kadar yulaf unu
* 1 Adet yumurta sarısı

Maskenin Hazırlanışı
Ufak bir kap içerisinde daha önce temin ettiğimiz yarım fincan kadar limon suyu, 1 tatlı kaşığı kadar balı, 1 çorba kaşığı kadar zeytin yağını ve 1 adette yumurta sarısını karışım kıvamını alıncaya dek iyice çırpıyoruz. Bunları hazır hale getirdikten hemen sonra elimizde bulunan 1 fincan kaynatılmış civanperçemi çiçeğini ise kaynattıktan sonra iyice süzerek 1 fincan civanperçemi çiçeğini daha önce elde ettiğimiz karışıma ilave ederek karıştırıyoruz.

Maskenin Uygulanması
Doğal malzemelerle elde ettiğimiz bu karışımı yüzümüze yedirerek sürüyoruz ve 25-30 dakika kadar cildimizde bekletiyoruz. Bu süre zarfı geçtikten hemen sonra, cilde uyguladığımız bu karışımı ılık su ile yıkayıp duruluyoruz. Sivilce izleri tedavisi için hazırlamış olduğunuz bu karışımı haftada 2-3 kez kullanmanız faydanıza olacaktır.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz