Şık ve Rahat Ayaklar İçin Bot Modelleri

Şık ve Rahat Ayaklar İçin Bot Modelleri

Kış geldi geliyor ayakları sıcak tutmak lazım. Hem ayaklarınızı soğuktan koruyacak hem de sizin şıklığınızla dikkat çekmenizi sağlayacak bot modelleri vitrinlerde.

Kışın şıklığınızdan ödün vermediğiniz gibi rahatlığınızdan da vazgeçemiyorsanız bu sezon işiniz çok kolay. Rahatlığı ve şıklığı bünyesinde toplamış modeller beğeninize sunulmuş durumda.

Klasik ve sade bir tarzınız varsa bu kış ankle bootie modellerini ayağınızdan çıkaramayacaksınız demektir. Kot pantolon ve deri ceketten oluşan kombinizin altına da en az klasik elbisenizin altına yakıştığı kadar yakıştığını görünce ne kadar kullanışlı bir modelden bahsettiğimi anlayacaksınız. Bu sezon yine çok revaçta olan deri modellerin yanı sıra zevkinize göre süet ya da rugan seçeneklerini de değerlendirmenizi tavsiye ederim. Her zaman gözde olan siyah rengin yanı sıra bu sezon bordo, taba ve vizon rengi de oldukça revaçta. Taba ve vizon rengi spor kombinlerle de klasik kalem etek, gömlek ya da elbiselerle de rahatça kullanılırken boro renk ankle botlar renk uyumu açısından doğru kullanıldıklarında herkesin gözlerini kamaştıracak.

Eğer biraz daha bohem bir tarzınız varsa ankle bootielerin yanında püsküllü boho bot da tarzınızı tamamlayacak dokunuşlardan olacak. Özellikle süet boho botlar sizlere rahatlıkla beraber özgünlüğü de vaadediyor. Bu sezon püsküllerin farklı kullanışlarıyla tanışmanın tam zamanı. Özellikle spor kombinler de şahane duran püsküllü botları dolabınızdan eksik etmeyin. Boho botları özellikle süet detaylı kıyafetler, kadifeler ve trikolarla tamamlayıp rahat ve bohem bir tarz yaratabilirsiniz. Kot pantolon ve t-shirt şeklinde sade kombinlerinize de boho botlarla hareket katabilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Bu sezon rahatlığınızdan ve şıklığınızdan ödün vermeyin. Boho ve ankle botlar sizlere hepsini sunmak için vitrinlerde sizi bekliyor. İkisi bir arada mümkün, siz yeter ki isteyin.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz