Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Sıcak Yaz Günlerinde Poplin Gömlek Ferahlığı

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, bunaltıcı sıcaklar da başlar. Modayı yakından takip eden kadınlar, yazın hem şık olmak isterler hem de rahat kıyafetleri tercih ederler. Pantolon ve eteklerle oldukça güzel kombinlenen poplin gömlek, yaz aylarının da kurtarıcısıdır.

Poplin kumaşı, pamuklu yapısından dolayı terletmeyen ve vücudun hava almasını sağlayan bir kumaştır. Özellikle de gömlek kumaşlarında kullanılır. Terlemeye neden olmadığından dolayı, koku da yapmaz. Poplin gömlekler, incecik ve hafif olmalarından dolayı yazın sıcağında insana serinlik verir. Bunun yanı sıra, oldukça fazla model seçeneği vardır. Desenli poplin gömlekler, piti kareli poplin gömlekler, çiçekli, puanlı, düz renkli, ekoseli, kolsuz, ve yarım kollu poplin gömlekler gibi birçok modelde gömlek bulunabilir.

Çalışan bayanlar, çok fazla gömlek giyerler. İş yerinin ciddiyetine uyum sağlamak ve şık olmak için gömlek kombinlerine önem verirler. Poplin gömleklerle oluşturulan kombinler, iş kadınları içinde oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Poplin gömlek modelleri, oldukça şık ve zarif desenlerden ve renklerden oluşur. Bu sezonun trend renkleri arasında, beyaz, pembe, sarı, mavi ve yeşil gelmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz