Sezonun Trendi Mini Çantalar

Sezonun Trendi Mini Çantalar

Bu sezon da sıklıkla karşılaştığımız mini çantalar sezonun çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Neredeyse her markanın koleksiyonunda yer alan bu şık ve sevimli modeller, mini boyutlarıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Yaz ve ilkbahar sezonuna damgasını vuran mini çantalar kış aylarında da etkisini sürdürüyor. Deri, süet, silikon, pvc, kumaş gibi farklı materyallerden yapılan bu mini çantalar, farklı renkleri ve modelleriyle adeta kendine hayran bırakıyor. İçine kredi kartı, telefon ve anahtarlık gibi temel ihtiyaçlarınızı koyabileceğiniz bu çantaların tercihe göre daha büyük boyutlarda olanları da var.

Dünyaca ünlü lüks markaların tasarımlarında da bu modellere rastlamak mümkünken, lüks markaların ikonik modellerinin mini versiyonları da bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Cüzdan büyüklüğünde ve kısa saplı olan modeller bilekte veya elde de taşınabilirken uzun saplı ve boyundan askılı olanlar da çapraz veya düz olarak kullanılabiliyor. Hem şık,hem de modern bir stil yaratan mini çantalar, çeşitli figürlerle de desteklenerek hoş bir tasarım sergileniyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz