Sezon Trendi Asimetrik Mayolar

Sezon Trendi Asimetrik Mayolar

Volanlısı, püsküllüsü, iplisi, fullcoloru, dantellisi, tangası, mayokinisi derken yılmadık ve yorulmadık. Açıkçası her yaz biz kadınlar olarak beach wear konusunda modacıların ilham veren yeni tasarımlarını ve özel çizgilerini bekliyor ve yeniden deneyimliyoruz. Siz de bizler gibi düşünüyorsanız o halde sıkı durun çünkü bu yazın beach wear konusunda ki yeni müjdesi asimetrik mayo modelleriyle geliyor.

Gördüğünüzde giyip denemeden duramayacaksınız ama bunun içinde nasıl bronzlaşılır sorusu da ayrı bir tartışma konusu. Bu konudaki en önemli uyarımız ise 2 – 3 hafta bikininizi giyerek bronzlaşmanız ve sonrasında bu mayolara dönüş yapmanız olabilir ancak.

Asimetrik mayoların tarzlarından söz edecek olursak oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip durumda olduklarını söyleyelim. Örneğin bel kısmında özenle hazırlanmış olan asimetrili pencerelere sahip olanları ya da kruvaze kapanarak tek tarafta fiyonklarla hareketlendirilmiş olanları hatta tek omuzdan volanlı inenleri bile var.

Yine tek omuzdan askılı olan modelleri, çapraz detaylarla vücudu saran asimetrik pencere boşlukları, tek taraftan çizgilerle vücudu saran çizgi detaylı olanları ve daha çok daha fazlasını araştırarak incelediğinizde bulabilirsiniz.

Sezon Trendi Asimetrik Mayolarla Fazlalıklarınızı Gizleyebilirsiniz

Öte yandan asimetrik mayoların ilginçliğinin ve şıklığının yanı sıra faydalı yanları da yok değil. Bu da mayolarda bulunan bu asimetriler sayesinde yapabileceğiniz göz yanımsamalarıyla vücudunuzun kilolu olan ya da beğenmediğiniz bölgelerini gizlemeniz olacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz