Senenin Son Trendi: Yarım Topuz Modası

Senenin Son Trendi: Yarım Topuz Modası

Son zamanlarda saç tasarımlarında, rahatlığın ve salaşlığın dibe vurmuş  formları çok moda olmakta. Son senelerde trend olmuş dağınık topuzlar, salaş saç stilleri, dağınık perçemler, asimetrik saçlar, saçlarda formsuzluk modası,  toplanmış saçların aralarından bolca serbest bırakılan saç tutamları gibi staylinglerden sonra şimdide, yarım topuz saç modası çok moda oldu. Bayanlarca çok sevilerek kullanılmaya başlanan bu saç şekli, çok kısa zamanda yayılarak aşırı sevildi.

Evden apar-topar çıkmışçasına, hatta internet yorumlarına baktığınızda kimi bayanlarca evlerinin işini yaparken çarçabuk yaptıkları ve kullandıkları bu saç modeli sokaklarda, caddelerde ve televizyon programlarında ünlülerce kullanılırken furya furya yayılmakta. Özellikle de iki renkli saçlarda, gölgeli veya ombreli saçlarda daha da güzel duran yarım topuz modası, genç-orta yaş veya üst yaşlarda herkese yakışmakta.  Saçlarınızı her iki yandan kulak üzerinden alarak, arkada dolandırarak yumurta şekli vererek ince bir lastikle bağladığınızda ya da siyah bir firketeyle tutturduğunuzda, yarım topuz saç modeline sahip olmuş oluyorsunuz. Altta kalan saçlarsa serbestçe enseye ve omuzlara dökülüyor.Öyle görünüyor ki, yarım topuz saç modası cadde ve sokaklarda daha çok hükmünü sürdürürken, yazlıklarda, sayfiyelerde ve plajlarda da kendini gösterecek.

Yarım topuz saç modelini yırtık salaş kot pantolonlarınızla, yırtık şortlarınızla, üzerinize giyeceğiniz atletlerle ya da V yakalı siyah tişörtlerle, yanı sıra kot ceket artı deri ceketlerde çok tarz olabilmeniz mümkündür. Hem bu sayede ve bu görüntünüzle, sizde sokak modasını yakından takip eden bir vizyon yaratmış olacaksınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz