Selülitler için Hizdistancevizi Yağı Maskesi

Selülitler için Hizdistancevizi Yağı Maskesi

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde, özellikle tatil  döneminde soluğu kıyı kentlerinde alacak olan hanımlarımızın ‘selülitler nasıl yok edilir?’ telaşı başladı. Selülitin en doğal çözümlerinden birisi olan hindiztancevizi yağı maskesini yaz dönemine kadar haftalık seanslar hainde uyguladığınızda selülitlerinizde belirgin azalma göreceksiniz.

Hindistancevizi Yağı, Kırmızı Biber ve Limon

Malzemeler
Yarım çay bardağı hindistan cevizi yağı
Yarım limon
1 Tatlı kaşığı kırmızı pul biber

Hazırlanışı: Yarım çay bardağı hindistan cevizi yağına yarım limonu sıkın. Bu karışıma bir tatlı kaşığı kırmızı pul biberi ekleyin. Elde ettiğiniz kürü selülitli bölgenize, parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. Daha sonra maskeyi uyguladığınız bölgeyi strech film ile sararak 15-20 dakika bekleyin. Duş alın ve duş sırasında selülitli bölgelerinize duş başlığı ile sıcak-soğuk kompleks uygulayın.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz