Selülitler için Evde Krem Yapımı

Selülitler için Evde Krem Yapımı

Her kadının korkulu rüyası olan selülitlere evde hazırlayacak olduğunuz doğal maskeler sayesinde son verebilirsiniz. Bu sayede yaklaşan yaz aylarında daha rahat bir şekilde kumsallarda dolaşacaksınız.

Selülit giderici doğal krem için malzemelerimiz:

Türk kahvesi
2 yemek kaşığı limon suyu
1 yemek kaşığı greyfurt yağı
1 yemek kaşığı biberiye yağı
2 yemek kaşığı portakal yağı

Bu malzemelerin hepsini karıştırarak, Türk kahvesinin yardımıyla kremsi bir kıvam elde ediniz. Hazırlanmış olan bu karışımı selülitli bölgenize ince bir tabaka halinde sürerek,  üzerini streç filimle birlikte sarınız. Selülit kremini cildinizde 2-3 saat beklettikten sonra duş alınız. Karışım sayesinde bacaklarınızdaki kan dolaşımı hızlanacak ve kremi düzenli uyguladığınızda  selülitlerde gözle görülür bir azalma olacaktır.

Haftada en az bir kere bu işlemi uygulayınız. On beş gün içerinde selülitlerinizin tamamen ortadan kaybolduğunu ya da gözle görülür bir azalma olduğunu fark edeceksiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz